ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ

lZgodnie z tradycją Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Palowicach 16 października odbyło się ślubowanie i pasowanie uczniów klas pierwszych. Uroczystość odbyła się na auli naszej szkoły, w obecności wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców pierwszoklasistów. Uczniowie pierwszej klasy zaprezentowali program artystyczny, piosenki oraz taniec z biało-czerwonymi flagami. Pierwszaki zmierzyły się również z egzaminem, którego zaliczenie zagwarantowało wstąpienie w szeregi braci szkolnej i otrzymanie pamiątkowego medalu. Dzieci swoim zachowaniem i ślubowaniem udowodniły, że są gotowe do przyjęcia w poczet uczniów szkoły. Na dowód tego zostały uroczyście pasowane przez dyrektora. Uroczystość zakończyła się wspólnym zdjęciem i poczęstunkiem w gronie najbliższych.

Beautiful Horses Beautiful Horses Beautiful Horses