OSIĄGNIĘCIA

30 października odbyła się XX edycja turnieju piłki nożnej Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku. W Rybniku naszą szkołę reprezentowały 2 drużyny w kategorii młodszej i starszej. Starsi zawodnicy zajęli 6 miejsce. Reprezentacja młodszej drużyny zajęła 2 miejsce. Życzymy pasji i sportowej wytrwałości w spełnianiu wszystkich marzeń.

W dniu 27 listopada w Czerwionce odbyły się zawody w pilke nożną klas 7-8 o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka -Leszczyny. Nasza reprezentacja zajeła miejsce III. Królem strzelców turnieju został Bartek Rokita. Turniej stał na wysokim poziomie piłkarskim. Gratulacje dla naszych zawodników. Przy okazji dziękujemy rodzicom za pomoc i kibicowanie.

GRATULACJE dla Mai, Błażeja z kl. 3 i Bartka z kl. 2 Uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Zespół Szkół im. Weroniki Sherborne w Leszczynach z okazji DNIA MISIA. Byli na ogłoszeniu wyników i osobiście odebrali nagrody.

Małgorzata Trzebuniak uczennica kl. 5 została finalistką plastyczno-językowego konkursu wojewódzkiego pt. „Spaß-fun-diversión” zorganizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka niemieckiego w Katowicach w kategorii 4-8 szkoły podstawowej.

W dniu 21.11.2019 odbył się jubileuszowy rejonowy XXV Konkurs Wiedzy Biblijnej w Łaziskach Górnych. Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Słupik i Piotr Jasiulek z klasy VI. Piotr otrzymał wyróżnienie a Jakub zdobył 3 miejsce. Serdecznie gratulujemy!!!!