Pożegnanie klasy ósmej

Nadszedł dzień, w którym żegnamy klasę ósmą. Jak szybko minęło osiem lat, odkąd uczniowie tej klasy wstąpili w mury naszej szkoły. Każdy z nich pozostawi tu cząstkę siebie. Lata, które minęły, chwile spędzone w szkole będą na pewno dla nas i dla nich najmilszym wspomnieniem. W tym roku niestety wszystko przebiega inaczej niż zwykle. Ósmoklasiści nie mogli pożegnać się w sposób tradycyjny z pozostałymi uczniami, nauczycielami i pracownikami szkoły, dlatego wraz z wychowawczynią, Joanną Murańską, wymyślili inną metodę. Zapraszamy do obejrzenia pożegnalnego filmiku.
film

Emilko, Łukaszu, Mateuszu, Mateuszu, Agato, Patryku, Marcinie, Olu, Mateuszu, Dominiko i Kamilu życzymy Wam dostania się do wybranych szkół ponadpodstawowych i powodzenia w dalszej nauce!