Dzień dobry

1 października został rozstrzygnięty konkurs plastyczny na plakat w ramach akcji „Dzień dobry”, zorganizowany przez panie: Joannę Bujoczek- Kwoska i Martę Stokłosa. Konkurs adresowany był do wszystkich uczniów naszej szkoły i polegał na wykonaniu dowolną techniką plakatu związanego z mówieniem dzień dobry. Uczniowie wykonali plakaty samodzielnie lub w maksymalnie pięcioosobowych grupach.    Celem konkursu było utrwalenie wśród naszych uczniów nawyku mówienia dzień dobry, kształtowanie poczucia szacunku wobec osób starszych oraz rozwijanie zdolności plastycznych. Uczniowie wykazali się ogromną inwencją twórczą i w swoich plakatach użyli różnych środków plastycznych.
   W konkursie udział wzięło 40 uczniów. Autorami nagrodzonych przez komisję plakatów są: Kesja Pręgowska, Zosia Rzyczniok, Maja Schier, Zuzanna Grzegorzek, Nicola Hajduk, Lura Moroń i Brajan Grzegorzek.
   Gratulujemy zwycięzcom. Pozostałym uczniom dziękujemy za udział w konkursie, otrzymają oni również drobne upominki.
    Chciałybyśmy, żeby po tej akcji, oprócz ciekawych plakatów, które zostały wyeksponowane w auli szkolnej, pozostał nawyk mówienia dzień dobry, a nasza szkoła już na zawsze była „Strefą mówienia dzień dobry”.